Codkada sii Musharaxada Saida Xusen Magaalada Gothenburg, Sweden

By Ali Muhiyaddiin

Saida Hussein Moge oo ah Gabadhii ugu horeeysay ee soomaaliyeed oo isu soo sharaxaan Xisbiga Social demokratiga oo degan caasimada labaad ee dalka Swedan ee Göteborg.

Waxaan  bulshada Soomaaliyeed ee ku dhaqan Swedan ka codsaneynaa  iney codkooda dhiibtaan doorashada ka dhici doonto dalka Sweden bisha Sebtembar 2014-09-14, taasoo ah mid muhiim u ah ummadda Soomaaliyeed  iyo Swedhishka.

Saida Hussein Moge waa musharax u taagan xisbiga  Socialka ee xaafada Hisingen waxaana u kisiiseen kartaa adigoo magaceeda ka heli karta warqada cad ee magaceeda ku qoran yahay.

u_Codee_Saida_H_Moge

9 Saida Hussein, pedagog 36 år, saidamoge@hotmail.com
10 Jonas Attenius, byggnadssnickare 46 år, jonas.attenius@telia.com
11 Eva-Lena Fransson, socialpedagog 63 år, evalena.fransson@telia.com
12 Håkan Hallengren, terminalarbetare 47 år, hakan.hallengren@lundby.goteborg.se
13 Nina Tohmola, livsmedelsarbetare 45 år, nina.tohmola@livs.se
14 Patrick Gladh, rektor 42 år, gladh@hotmail.com
15 Tina Arvidsson, barnskötare 61 år, tinaa-christin@hotmail.com
16 Bahman Esmailnejad, pedagog och familjerådgivare 52 år, bahman1962@hotmail.com
17 Emma Odmyr, HR administratör 28 år, emmaodmyr@gmail.com
18 Stefan Yannelli, studerande 22 år, stefan.yannelli@gmail.com
19 Sofia Schubert, lärare 36 år, sofiaschubert@hotmail.com
20 Henrik Nilsson, industriarbetare 59 år, henrik.be.nilsson@gmail.com
21 Dragana Todorovic, undersköterska 39 år, dragana_75@hotmail.com
22 Joakim Berlin, verksamhetsutvecklare 41 år, joabor@hotmail.com
23 Ylva Donning, socionom 52 år, ylva.donning@telia.com
24 Rikard Ledin, miljöentreprenör 26 år, rikard@darechange.com
25 Parisa Rezaeivar, miljöingenjör 41 år, rezaievar@yahoo.com

Sverige behöver en socialdemokratiskt regering som driver politiken fram både nationellt och internationellt.

Rösta bättre Sverige för alla rösta för en jämlikt skola alla elever ska ha samma chans att lyckas i skolan mindre klasser är nykel till ett bättre resultat i skolan.

skolan och förskolan jobb och trygghet och att bygga mera bostad.

Saido_H_Moge09Saido_H_Moge08Saido_H_Moge07
Saido_H_Moge04


Saida Hussein (S)
Temperaturgatan 40
418 41 Göteborg
Telefon: 072-160 04 13
E-post: saida.hussein@vastrahisingen.goteborg.se

Med vänlig hälsning: Saida Hussein Moge.